Krajské kolo SZ Ústeckého kraje

Povolený počet členů šestky:5-8
Přihlášené šestky: 18

Další informace:

Krajské kolo se bude konat v termínu 9.6.2017 (18.00) - 11.6.2017 (12:00) a to částečně v okolí Litoměřic a částečně v Roudnici nad Labem. Chlapecké a dívčí hlídky budou začínat na různých místech, během víkendu si místa vymění a nakonec se všichni sejdeme v letním kině v Litoměřicích na slavnostní vyhlášení.

Doprovody družin budou zůstávat tam, kde v pátek začnou. Tzn. že po zbytek závodu (od sobotního poledne) nebudou ve spojení se svými družinami a shledají se s nimi až na místě slavnostního vyhlášení.

Všechny potřebné informace naleznete na zvadlu, které postupujícím hlídkám dorazilo mailem a zároveň na stránkách závodu (ZDE). Pokud bude cokoli nejasné, piště volejte, ráda vše vyjasním.

Také bych poprosila, jestli by bylo možné zaslat startovné na účet 203986308/0300 - Československá obchodní banka a to nejpozději do 2/6/2017. Do poznámky prosím napište: Svojsíkův závod - kraj - "jméno vaší hlídky" ("počet závodníků, kteří se krajského kola zúčastní + počet členů doprovodu").

Dále bych vás poprosila, jestli byste mi mohli dát vědět také do 2/6/2017 počty veg. jídel, bezlepků atd. Jídlo bude zajištěno od soboty ráno, tak si vezměte pořádnou svačinu na pátek ;-)

Naty - velitel závodu
Zvadlo

Pro zobrazení přihlášených šestek se musíte přihlásit